ECOLEVEL Sp. z o.o. - Strona główna
Strona główna O Firmie ECOLEVEL Dlaczego ECO? Regulaminy ECO Poradnik ECO Kontakt do ECO
Znajdujesz się w: Strona główna Rejestracja | Logowanie
Szukaj produktu
Menu
Produkt dnia
Bajkalina - ekstrakt - 90 kapsułek
Bajkalina - ekstrakt - 90 kapsułek

75.00 zł

Cenniki do pobrania


plik excel plik pdf plik html

Aktualności

2016-08-01
Co warto wiedzieć o wodzie !!!


Alkaredox + Dowolny nasz nanokoloid = Gwarantowany Efekt !!!
Alkalizacja organizmu = odchudzanie,detoksykacja, rozpuszczanie złogów rakowych!

aktywator wody Alkaredox

Badania wykazały niezbicie, że nasz organizm nie potrafi usuwać wszystkich różnorodnych toksyn i chemikaliów, jakie codziennie wdychamy i zjadamy. Gromadzą się one po prostu w naszych komórkach (zwłaszcza w komórkach tłuszczowych), tkankach, krwi i różnych organach (jak jelita, wątroba i mózg) i pozostają tam przez nieokreślony czas powodując różnorodne problemy zdrowotne.

Dr. Alexis Carrel otrzymał w 1914 roku nagrodę Nobla za to, że przez
34 lata utrzymał przy życiu wysublimowane z organizmu kurczaka żywe komórki serca. Maksymalna długość życia przeciętnego kurczaka to około 12 lat. Kiedy eksperyment został przerwany po 34 latach komórki dalej żyły. Dr Carrel udowodnił tym samym swoje przypuszczenia, które podsumował następującymi słowami: "Komórka jest nieśmiertelna - to tylko płyny w których otoczeniu żyje ją degenerują. Odnawiając płyny systematycznie oraz dając komórce substancje odżywcze których potrzebuje oraz tlenu, współczesna wiedza pozwala twierdzić, że może ona praktycznie żyć wiecznie."

Jeśli zdajesz sobie sprawę z wagi tego odkrycia, musisz również wiedzieć jaka woda jest najlepsza dla Twojego ciała, aby wszystkie komórki mogły żyć i funkcjonować bezawaryjnie i jak najdłużej.

[...]Kiedy zrozumiesz jak ważna jest woda w Twoim ciele zrozumiesz, że jesteś w stanie sam siebie wyleczyć.[...]
Dr. Fereydoon Batmanghelidj,
autor książki "Nie jesteś chory, jesteś spragniony. Nie lecz pragnienia lekarstwami!" (You are not sick, you are thirsty. don't treat thirst witm medication"

[...] Jest tylko jedna choroba i jedna przyczyna tej choroby - nadmierne zakwaszenie organizmu. To właśnie płyny Twojego ciała decydują o zdrowiu, dlatego kluczem do długiego życia jest utrzymanie spójności wewnętrznych płynów przez proces nawadniania ciała alkalicznymi płynami. Pamiętaj, że komórki Twojego ciała mogą być zdrowe jeśli pływają w zdrowym i czystym środowisku wolnym od toksyn i nadmiernego zakwaszenia.[...] 
Dr. Robert O. Young
autor książki: "Cud pH" (The pH miracle), światowej sławy mikrobiolog i twórca "Nowej Biologii"


1.
Alkaredox N-1-> wspaniały suplement na poziomie komórkowym. Woda aktywowana Alkaredox ma właściwości odmładzające i oczyszczające organizm. Alkaliczność wody po aktywacji Alkaredox sprawia, że to doskonała woda odchudzająca !!! Dodatkowym atutem Wody Życia jest jej podwyższone pH, co sprawia że jest ona bardziej zasadowa (alkaliczna), co daje w rezultacie jej spożywania, efekty odkwaszające dla organizmu.
Odkwaszanie ma ogromne znaczenie w rozpuszczaniu złogów rakowych !

Nie ma znaczenia jakiego używasz filtra
- żaden nie usuwa z wody aktywnych cząsteczek tlenu - wolnych rodników!

Nie ma znaczenia jakiej firmy butelkowaną wodę pijesz
- każda jest utleniaczem i źródłem wolnych rodników o redox większym niż +200 !

Czysta, bogata w minerały woda też jest utleniaczem!!!
Zażywasz antyoksydanty? Brawo! Możesz zjeść wszystkie antyoksydacyjne pigułki świata ale nic to nie da, jeśli popijesz wodą pełną wolnych rodników! To tak jakby pić odtrutkę i truciznę jednocześnie! Czy ma to sens? Woda antyoksydacyjna to najprostszy i najlepszy sposób aby żyć zdrowiej i dłużej !

JEŚLI musisz , a MUSISZ !!!  - PIJ TYLKO WODĘ ŻYCIA !
80% Twojego ciała to...WODA !!! Zapobiegaj rdzewieniu komórek dzięki Alkaredox.


Strona główna O Firmie ECOLEVEL Dlaczego ECO? Regulaminy ECO Poradnik ECO Kontakt do ECO
Copyright ECOLEVEL © 2009
Projekt i realizacja: Rotos